• Libraria e Çarshisë

  • Kafe-Bar

  • Ekspozita

  • Promovime

  • Muzika

Kalendari i ngjarjeve

September - 2019
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Lajmet e fundit

Etiam non lacus
10-28-2010
Morbi sodales accumsan arcu sed venenatis. Vivamus leo diam, dignissim eu convallis in, posuere quis magna. Curabitur mollis, lectus sit amet bibendum faucibus, nisi ligula ultricies purus
Cras ullamcorper
10-28-2010
Etiam non lacus ac velit lobortis rutrum sed id turpis. Ut dictum, eros eu blandit pellentesque, nisi nisl dapibus mauris, sed feugiat enim urna sit amet nibh. Suspendisse sed tortor nisi. Nulla facilisi. In sed risus in est cursus ornare.
Vivamus vitae
10-28-2010
Lusce pulvinar velit sit amet ligula ornare tempus vulputate ipsum semper. Praesent non lorem odio. Fusce sed dui massa, eu viverra erat. Proin posuere nulla in lectus malesuada volutpat. Cras tristique blandit tellus, eu consequat ante
Another News
10-28-2010
Vivamus vitae augue sed lacus placerat sollicitudin quis vel arcu. Vestibulum auctor, magna sit amet pulvinar tristique, nunc felis viverra tortor, venenatis convallis leo mauris eu massa. Intege
backnext

Mirësevini!

Projekti "Libraria e Çarshisë” paraqet nismë për të avancuar dhe pasuruar ofertën kulturore, letrare dhe artistike shqiptare në Shkup. Në një lokacion tejet atraktiv, pranë Sheshit Skënderbeu, në hyrjen e Çarshisë së Vjetër të Shkupit, me një ambient të veçantë, të ngrohtë dhe mikpritës, hap dyert për të gjithë idhtarët e librit shqip, artit dhe kulturës tradicionale dhe bashkëkohore. Duke i ofruar vizitorit të librarisë librin më të ri shqip, si dhe arkivat e pasura të të gjithë botuesve shqiptarë nga të gjitha rajonet, do të afrojmë lexuesin e Maqedonisë drejt ngjarjeve më aktuale letrare. më teperLibrat e fundit

Our Contact Numbers

info@libraria.mk
Tel. +389 2 3116 100
Cell: +38975 444 051